Про Академію
Головна Про нас Фотогалерея Контакти
Сторінка ректора
Кафедри
Студентське життя
Вступникам
Центри
Бібліотека
Експозиції та художники
Державні закупівлі
Інформаційні дані
Дистанційне навчання


Київська Академія мистецтв (КАМ) є Муніципальним закладом вищої освіти, який створений відповідно до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 01 лютого 1994 року. В основі концепції освітньої діяльності КАМ лежить ідея безперервної мистецької освіти – початкова-основна-вища школи в одному закладі.

В структурі Київської Академії мистецтв діє спеціалізована мистецька школа «Київська дитяча Академія мистецтв», - КДАМ. Автор концепції і перший ректор КДАМ – народний артист України, професор, академік Національної Академії мистецтв України, член-кореспондент Національної Академії педагогічних наук України, композитор Михайло Чембержі

КАМ має факультет мистецтв в основі якого лежать три кафедри: музичного мистецтва, образотворчого мистецтва та сценічного мистецтва (театр і хореографія), а також відділ платних послуг. В Академії навчається близько 600 студентів. Серед викладачів КАМ – провідні митці і науковці, академіки і члени-кореспонденти НАМУ і НАПН України, фахівці, які мають високі почесні звання та наукові ступені.

Академія бере активну участь у міжнародному культурному співробітництві з європейськими країнами, а також Америкою, Канадою, Японією, Китаєм, тощо. Академія мала спільні проекти з інституціями ООН і ЮНЕСКО, Французьким культурним центром, Британською Радою, Німецьким інститутом Гете, Шведським культурним інститутом, Посольствами та різними дипломатичними представництвами зарубіжних країн у нашій державі.

За свою наукову, творчу і навчальну діяльність Академія має міжнародні нагороди.

РЕКВІЗИТИ для оплати навчання